O mnie2018-07-09T23:45:43+00:00

Moją misją jest pomaganie ludziom w osiąganiu celów, przez dostarczanie dobrej jakości usług graficznych.

uścisk dłoni prezesa – po lewej ja, po prawej Pan prezes z małżonką w tle ;-)

na wakacjach w Bułgarii

Kilka słów o mnie

PRACA:  Stawiam przede wszystkim na jakość, a nie ilość. Na przestrzeni lat zaobserwowałem, że zdecydowanie lepiej idzie mi współpraca z małymi i średnimi firmami niż z dużymi korporacjami.

Przyznam, że nie potrafię robić „byle jak najszybciej i najwięcej”, a później zapomnieć. Przywiązuję się do projektów i staram się żeby mój produkt wyglądał możliwie jak najlepiej. Szukam pracodawców, którzy doceniają takie podejście i traktują to jako zaletę.

Chętnie przyjmuję konstruktywną krytykę, sądzę że to najlepsza forma nauki. Klienci bardzo często zaskakują mnie trafnymi uwagami i oryginalnymi pomysłami jak i również swoją życzliwością i kulturą osobistą. Dlatego podkreślam, że projekty graficzne nie są efektem pracy, a raczej współpracy grafika z klientem.

HOBBY i ZAINTERESOWANIA: Będąc dwudziestoparolatkiem interesowałem się głównie muzyką i grą na instrumentach z czego najbardziej lubiłem gitarę basową i próbowałem swoich sił w różnych zespołach, zdobyłem doświadczenie sceniczne podczas grania koncertów.  Obecnie gram na pianinie w domu, dla przyjemności.

Zbliżając się do trzydziestki zacząłem przygodę ze sportem – początkowo siłownia, później kettlebelle, a od około roku dominuje ashtanga joga. Praktyka tej odmiany jogi daje mi to coś, czego nie od dawna szukałem wśród ćwiczeń.

Lubię również zwierzęta, zwłaszcza psy i koty. Na pierwszym zdjęciu „uścisk dłoni prezesa” o imieniu Figo.